Оперативна ситуація по області станом на ранок 31 січня

Дата: 31.01.2023 10:00

На Волноваському напрямку потерпає Вугледарська громада: 4 обстріли у Новоукраїнці, інтенсивний вогонь у Вугледарі. Інформація про постраждалих не надходила.

На Донецькому напрямку напередодні вдень 1 людина поранена у Кураховому — у місті пошкоджено 2 багатоповерхівки та 3 приватні будинки. Вночі та вранці відбулися 2 артобстріли Авдіївки — без жертв.

На Горлівському напрямку росіяни завдали ракетного удару по Іванопіллю Костянтинівської громади — пошкоджено 3 приватні будинки. Ще 2 будинки пошкоджено на околицях Часового Яру. У Соледарській громаді напружена ситуація: пошкоджено 1 будинок у Васюківці та декілька будинків у Парасковіївці. У Торецьку росіяни поцілили у будівлю шахти — без постраждалих.

Всього за добу росіяни поранили 3 жителів Донеччини. Докладніше дивіться на інфографіці.

#StopRussia