Оперативна ситуація по області станом на ранок 25 січня

Дата: 25.01.2023 10:05

На Волноваському напрямку під інтенсивними обстрілами Вугледар — пошкоджено 42 будинки. Також на території громади обстріляні Новоукраїнка та Богоявленка — пошкоджено 1 будинок, без жертв.

На Донецькому напрямку відбувалися поодинокі обстріли Мар'їнської громади та Авдіївки — у місті постраждали житлові будинки та садовий кооператив.

На Горлівському напрямку внаслідок вчорашнього обстрілу Костянтинівки поранено 5 людей, пошкоджено 10 багатоповерхівок. У Бахмуті пошкоджені міськрада, Палац культури, Центр надання соціальних послуг та котельня. Напружена ситуація в Соледарській громаді: пошкоджено декілька приватних будинків у Парасковіївці та 2 у Васюківці. Інформація про постраждалих не надходила.

На Лисичанському напрямку понад 20 прильотів зафіксовано в Торському і Зарічному Лиманської громади — без жертв.

Всього за добу росіяни поранили 10 жителів Донеччини. Докладніше дивіться на інфографіці.

#StopRussia