Перевірити, чи призначили допомогу на оплату житлово-комунальних послуг, можна онлайн

Дата: 02.12.2022 14:34

✔На сайті ДП «ІОЦ Мінсоцполітики України» можна знайти інформацію про стан субсидії в домогосподарстві за даними Єдиного державного реєстру отримувачів субсидій Міністерства соціальної політики.

❗Обравши свою область, населений пункт та адресу, можна побачити загальну суму призначеної субсидії з ЖКП за різні роки —  окремо за неопалювальний та опалювальний періоди.

👉Зробити це можна за посиланням:https://subsidii.ioc.gov.ua/

👇Нагадаємо, субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону і розраховується:

✅на неопалювальний сезон — з 1 травня по 30 вересня;
✅на опалювальний сезон — з 1 жовтня по 30 квітня.

#соціалка #пенсійнийкурєр #субсидія