27 Серпня, 2021 р., 15:25
На порталі Дія.Цифрова освіта впроваджено новий онлайн-курс «Цифрові юристи 2.0».
27 Серпня, 2021 р., 14:50
Прoєкт «Чисте повітря для України» за фінансової підтримки Програми Transition Міністерства закордонних справ Чеської Республіки та National Endowment for Democracy (США), оголошують програму малих грантів до вирішення проблеми забруднення повітря України.Метою програми є підтримка місцевих громадських спільнот та ініціативних груп, діяльність яких спрямована на вирішення проблем промислового забруднення повітря в Україні.
27 Серпня, 2021 р., 09:55
До уваги мешканців Краматорського району!
26 Серпня, 2021 р., 14:05
За даними Мінсоцполітики, наразі в Україні налічується 220 сімей патронатних вихователів. З початку року понад 1 000 дітей отримали послуги патронату, з них близько 44 % повернулося до рідних сімей, 48 % влаштовано до закладів сімейних форм виховання, лише 8 % – до інституційних закладів.
26 Серпня, 2021 р., 13:20
На трьох об’єктах “Великого будівництва” у Краматорському районі, які знаходяться у Черкаській, Святогірській та Краматорській територіальних громадах, роботи тривають за графіком.
26 Серпня, 2021 р., 11:04
На виконання Порядку використання у 2021 році коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 25.05.2021 No 482/5-21, зареєстрованого Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Харків) 09 червня 2021 року за No 40/220 (далі – Порядок), Донецькою облдержадміністрацією утворено комісію із визначення власників корів, овець та кіз, яким надається часткове відшкодування вартості придбаної установки індивідуального доїння молока, персональний склад якої затверджено розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.07.2021 No 687/5-21 (в редакції розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11.08.2021 No 799/5-21 (далі – Комісія).
26 Серпня, 2021 р., 08:50
На Донеччині офіційні обласні урочисті заходи з нагоди 30-тої річниці Незалежності України проходили на півночі та півдні області — напередодні Дня Незалежності України у краматорському парку “Ювілейний” на 80 метровому флагштоку було урочисто піднято найбільший прапор Донецької області, а 24 серпня офіційний обласний святковий захід відбувся у Маріуполі.
24 Серпня, 2021 р., 09:40
Це свято встановлене на честь виняткової історичної події – ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР абсолютною більшістю голосів Акта проголошення незалежності України. Цей документ увінчав тисячолітні прагнення Українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю. Саме цього дня розпочався відлік нового етапу розвитку демократичної сучасної Української держави.
23 Серпня, 2021 р., 13:10
Цього дня найбільший синьо-жовтий стяг на Донеччині замайорів на 80-метровому флагштоку у краматорському парку "Ювілейний".