01 Вересня, 2021 р., 08:25
1 вересня в Україні відзначають День знань. Це зворушливий день як для батьків першокласників й вчителів, так і для тих, кому в цьому році продзвенить останній дзвоник.
31 Серпня, 2021 р., 16:10
В Японії з 24 серпня по 5 вересня проходять XVI літні Паралімпійські ігри, які мали відбутися влітку-восени 2020-го, але були перенесені на рік через пандемію COVID-19.
31 Серпня, 2021 р., 09:00
У більшості територіальних громад Краматорського району 29 серпня відбулись офіційні меморіальні заходи з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
30 Серпня, 2021 р., 15:50
З метою удосконалення механізму виявлення дітей, які постраждали від різних форм насильства та жорстокого поводження, зокрема від сексуального насильства, а також запровадження обов’язкового інформування працівників, які контактують з дітьми, про захист дітей від усіх форм насильства та експлуатації Кабінетом Міністрів України внесені зміни до Порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 585.
30 Серпня, 2021 р., 15:15
З 9 серпня по 5 вересня 2021 року Офіс розвитку підприємництва та експорту у співпраці з Фондом підтримки реформ в Україні, Інститутом маркетингу (Естонія) за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” проводить набір на освітню програму для компаній IT сектору України.
29 Серпня, 2021 р., 12:10
29 серпня в Україні відзначають День шахтаря
29 Серпня, 2021 р., 09:10
29 серпня в Україні відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
28 Серпня, 2021 р., 12:15
У Краматорську до Дня пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, 28 серпня відбувся патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів “ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ”.
27 Серпня, 2021 р., 17:40
Сьогодні у Добропіллі відбулись фінальні змагання Спартакіади серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у Донецькій області.