Окупанти за добу завдали по Донеччині 29 ударів – постраждали діти

Дата: 22.06.2022 11:46

Росіяни  обстріляли 18 населених пунктів, вбили та поранили  мирних жителів.  Серед постраждалих є  діти. Поліція задокументувала кожен воєнний злочин рф.

Вісім ударів пережила Авдіївка, також під вогнем ворога перебували Курахове, Красногорівка, Часів Яр, Слов’янськ, Залізне, Торецьк, Курдюмівка, Нью-Йорк, Очеретине, Райгородок, Іванопілля, Неліпівка, Новоселівка Перша, Первомайське, Пришиб, Федорівка, Хрестище.

Росіяни били ракетами ЗРС «С-300», реактивними системами  «Град»  і «Ураган», артилерією, танками.

Зруйновано та пошкоджено 61 цивільний об’єкт  –   40 житлових будинків, з них 4 багатоквартирні, дві школи, коксохімічний завод, електропідстанція, залізниця, адмінбудівлі, господарські споруди, збагачувальна фабрика тощо.

Внаслідок удару окупантів по пляжу в Часів Ярі є загиблі та поранені, постраждали діти.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Джерело: Поліція Донецької області