Оперативна ситуація по області станом на ранок 1 лютого

Дата: 01.02.2023 10:13

На Волноваському напрямку у Вугледарі уточнено інформацію щодо 1 людини, яка загинула в місті раніше. Під обстрілами — Вугледар та Новоукраїнка. Напередодні росіяни завдали ракетного удару по Комарській громаді — пошкоджено 5 будинків у Шевченко, є прильоти на території Бурлацького — без жертв.

На Донецькому напрямку відбувся обстріл Дачного Курахівської громади, зафіксовано поодинокі обстріли Авдіївки та Мар'їнської громади. Інформація про постраждалих не надходила.

На Горлівському напрямку у Бахмуті загинули 2 людини, поранено ще 6. Інтенсивний вогонь росіяни вели по Парасковіївці Соледарської громади, також під обстріли потрапили Роздолівка, Федорівка та Васюківка. Також гучно було на околицях Часовоярської громади.

Всього за добу росіяни вбили 4 жителів Донеччини, поранили ще 6. Докладніше дивіться на інфографіці.

На фото — наслідки вчорашнього обстрілу Бахмута.

#StopRussia