16 Січня, 2024 р., 12:29
У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів «Оновлюй дані в ТЦК», які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.
16 Січня, 2024 р., 12:29
16 Січня, 2024 р., 12:28
16 Січня, 2024 р., 12:25
16 Січня, 2024 р., 11:36
Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.
16 Січня, 2024 р., 11:30
Покровський район. В Авдіївці поранено людину. В Мар'їнській громаді обстріляні Красногорівка, Георгіївка і Костянтинівка. Чотири рази обстріляне Курахове — пошкоджено багатоповерхівку, ліцей та промзону. У Птичому Новогродівської громади пошкоджено 3 будинки. Краматорський район. У Лиманській громаді обстріляні Торське, Зарічне і Закітне — без жертв і руйнувань. Бахмутський район. У Часовоярській громаді пошкоджена багатоповерхівка і 3 приватні будинки. Під вогнем 2 вулиці Сіверська. Всього за добу росіяни 16 разів обстріляли населені пункти Донеччини, поранили 1 цивільного. З лінії фронту евакуйовано 71 людину, у тому числі 9 дітей. #StopRussia