Анонс заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні

Дата: 26.11.2021 12:48

15:00

Дружківська ТГ - Меморіальний захід, акція «Свічка пам’яті»( вул. Соборна,6)

27.11.2021

10:00

Слов’янська ТГ - Покладання квітів до пам’ятного знаку «Жертвам голодоморів в Україні» ( пров. Трунова)

Костянтинівська ТГ - Меморіальний захід (Пам’ятний знак (старе кладовище, район залізничного вокзалу)

Краматорська ТГ - Меморіальний захід, покладання квітів (пам’ятний знак «Жертвам голодоморів в Україні», вул. О.Тихого)

12:00

Лиманська ТГ - Обласний захід (пам’ятний знак «Жертвам голодоморів  в Україні» село. Рубці)

13:00

Новодонецька ТГ- Загальногромадська інформаційно - просвітницька акція "Дзвони пам’яті"

14:00

Миколаївська ТГ- Загальногромадська інформаційно - просвітницька акція «Дзвони пам’яті »

15:00-15:30

Андріївська ТГ Загальногромадська інформаційно - просвітницька акція «Дзвони пам’яті »

16:00

Олександрівська ТГ - меморіальний захід «Запали свічку пам’яті» (площа О.Невського)

о 16:00 годині на території всіх громад Краматорського району відбудеться загальноукраїнська

«Запали свічку пам’яті»