Відбувся брифінг Офісу Президента України з питань забезпечення потреб енергосектору та підготовки до осінньо-зимового періоду 2024-2025 рр.

Дата: 18.07.2024 17:15

Участь в брифінгу, у форматі відеоконференції Zoom, взяли голова Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков та начальники військових адміністрацій Краматорського району.

На брифінгу порушувались питання ефективної підготовки енергосистем до зимового періоду, що є критично важливим для забезпечення стабільного функціонування енергетичного сектора в умовах війни. Обговорювалось розв'язання проблем, пов'язаних із браком потужностей та ресурсів, пошкодженням критичної інфраструктури внаслідок ворожих обстрілів. Усе це вимагає комплексного підходу та активних дій, а саме – впровадження сучасних технологій, модернізація інфраструктури, створення запасних ресурсів та розвитку альтернативних джерел енергії.