Відбулось засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності

Дата: 21.06.2024 14:06

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Вікторії Набокової відбулось засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Краматорській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації.

Засідання проведено відповідно порядку денного, зокрема розглянуті питання щодо:

1.Реалізації єдиної державної інформаційно-просвітницької політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності в територіальних громадах району.

2.Про інноваційні підходи до реалізації завдань державної політики у галузях освіти, культури та молодіжної політики в територіальних громадах

району.

3.Про проведення заходів спрямованих на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України.

Створення Алеї Героїв в територіальних громадах району.