У передноворічні дні вихованці дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей району отримали солодощі від партнерів райдержадміністрації

Дата: 30.12.2023 11:03

Діти завжди з нетерпінням очікують на зимові свята, сприймаючи їх як справжні дива. Створити ці чарівні моменти для дітей можуть ті дорослі, які не залишилися байдужими та розуміють потреби дітей, спираючись на власні спогади про дитинство.

Керівництво Краматорського району завжди виявляє турботу та увагу до потреб дітей з прийомних сімей та ДБСТ, тримаючи це питання на особливому контролі. У передноворічні дні вихованці дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей району отримали солодощі від партнерів Краматорської райдержадміністрації, районної військової адміністрації.

Важливо відзначити, що через війну вони також зазнали релокації, і ці подарунки стають ще більшим символом підтримки та турботи. Турбота про дітей – це не лише про теперішнє, але і про наше спільне майбутнє, особливо в умовах викликів та труднощів.