#Евакуюйся_вчасно. Триває евакуація мешканців Слов'янської громади

Дата: 26.09.2022 13:39

Слов’янці продовжують евакуюватись до більш безпечних регіонів України/ Сьогодні, 26 вересня, цією нагодою скористались 30 жителів громади, в тому числі 11 дітей. Вони відправилися автобусом до Покровська, на поїзди до Львова та Кіровоградської області. На Кіровоградщині всім бажаючим пропонується розселення, харчування та соціальні виплати. Наступний рейс заплановано на середу, 28 вересня.

Відновлено евакуаційні автобусні рейси до Рівненської області з безкоштовним розселенням та проживанням у гуртожитках. Автобус до Рівного вирушить за мірою формування групи. Максимальна її кількість – 30 осіб.

Сім'ї з трьома та більше дітьми мають можливість поїхати до Києва. Розміщення в хостелі – з харчуванням, одягом для дітей та соціальним супроводом. За час перебування волонтери допомагають знайти роботу.

Маломобільним та лежачим жителям громади пропонується евакуація санітарними поїздами до лікувальних закладів у західних областях країни.

Запис на будь-який напрямок - за телефонами гарячої лінії Слов’янської МВА.

#Евакуюйся_вчасно