У Дніпрі відкрито Центр підтримки переселенців «Наш Краматорськ»

Дата: 21.09.2022 18:55

Сьогодні осередок допомоги краматорцям відвідали представники обласної, районної та міської влади Донеччини, зокрема заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна, перший заступник очільника Краматорського району Вікторія Набокова та начальник МВА Олександр Гончаренко.

Метою візиту стало налагодження партнерства та організації спільної допомоги мешканцям Краматорського району, які наразі тимчасово евакуювались до більш безпечних регіонів країни.

HUB "НАШ КРАМАТОРСЬК" працює з 9 до 17 години з понеділка по п’ятницю та з 9 до 15 - у суботу. Знайти його можна у Соборному районі Дніпра,по Бульвару Слави,12.

Робота центру спрямована на гуманітарну, соціальну, психологічну та юридичну підтримку ВПО, що вимушено переїхали до міста Дніпра та Дніпропетровської області. Також у центрі постійно працюватиме кабінет лікаря-терапевта від Центру сімейної медицини №1 Краматорська та дитяча локація!

Спільна турбота - крок до ПЕРЕМОГИ