#Евакуюйся_вчасно. Триває евакуація мешканців Слов'янської громади

Дата: 16.09.2022 11:44

Жителі громади продовжують виїжджати до більш безпечних регіонів країни. Сьогодні, 16 вересня, цією нагодою скористались 34 особи, в тому числі п’ятеро маломобільних.

29 містян відправилися автобусом до Покровська, на поїзди до Львова та до Кіровоградської області. Наступний рейс заплановано на вівторок, 20 вересня.

Маломобільних та лежачих мешканців громади відправляють санітарними поїздами до лікувальних закладів західних областей країни.

Також відновлюються евакуаційні автобусні рейси до Рівненської області з подальшим безкоштовним розселенням у гуртожитках. Автобус у Рівне вирушить у понеділок, 19 вересня. Максимальна кількість групи – 30 осіб.

Сім'ї з трьома та більше дітьми мають можливість поїхати до Києва. Розміщення в хостелі – з харчуванням, одягом для дітей та соціальним супроводом. За час перебування волонтери допомагають знайти роботу.

Записатися на евакуацію можна за телефонами «гарячої лінії» Слов’янської МВА.

#Евакуюйся_вчасно.