Перемогла збірна Донеччини: змагання «Схід і Захід разом» раніше проводились у Святогірську, цьогоріч - на Закарпатті

Дата: 30.08.2022 11:00

26-28 серпня в місті Берегове відбулися відкриті спортивні змагання «Схід і захід разом!» серед найкращих спортсменів Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», присвячені 90-річчю заснування Донецької області та Дню Незалежності України. Традиційний захід, що протягом 2017-2021 років проводився в Святогірську, цього разу зібрав на Закарпатті чотири команди: збірні Донеччини та Львівщини – постійних учасників змагань, а також представників Тернопільської та Закарпатської областей, що долучилися до них уперше.

- Я вдячний усім учасникам, які завітали на наші традиційні змагання, та кожному, хто долучився до їх організації в складний для України час. Сьогоднішній захід під символічною назвою «Схід і Захід разом» – це ще одне  підтвердження, що наша країна є єдиною і неподільною, що українці – сильна та непереможна нація. Вірю, що наступним місцем проведення турніру знову стане українська Донеччина. Слава нашим героям-захисникам! Слава нашим спортсменам! Слава Україні!, - сказав у вітальному слові начальник управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації Володимир Мицик.

За підсумками особистих змагань визначено призерів у шести видах спорту: волейболі, гирьовому спорті, тенісі настільному, шахах, шашках, а також у бадмінтоні (уперше в рамках заходу «Схід і Захід разом»). У загальнокомандному заліку перше місце посіла збірна Донецької області, другою стала Львівська область, третьою – Тернопільська область.

Командні результати боротьби в окремих видах спорту:

• бадмінтон: 1 місце – Донецька область, 2 місце – Львівська область, 3 місце – Закарпатська область;
  • волейбол: 1 місце – Закарпатська область, 2 місце – Донецька область, 3 місце – Тернопільська область;
  • гирьовий спорт: 1 місце – Донецька область, 2 місце – Львівська область, 3 місце – Тернопільська область;
  • настільний теніс: 1 місце – Тернопільська область, 2 місце – Львівська область, 3 місце – Донецька область;
  • шахи: 1 місце – Донецька область, 2 місце – Закарпатська область, 3 місце – Тернопільська область;
  • шашки: 1 місце – Тернопільська область, 2 місце – Львівська область, 3 місце – Донецька область.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація