Поліцейські Донеччини збирають докази на місці ударів російських військ – постраждали 16 населених пунктів

Дата: 01.08.2022 11:48

Внаслідок обстрілів окупанти вбили та поранили цивільних мешканців. Проти мирного населення росія застосувала авіаційні ракети, «Урагани», «Гради» та артилерію. Задокументовано 34 удари по житловому сектору й інфраструктурі за добу.

Найбільше влучень  - 11 -  перенесла Авдіївка. Ворог також бив по містах Соледар, Бахмут,  Сіверськ, Миколаївка, Красногорівка, Мар’їнка, смт Нью-Йорк, Північне, селах Ягідне, Предтечине, Курдюмівка, Птиче, Карлівка, Георгіївка, Ласточкине.

Зруйновано та пошкоджено 43 цивільних об’єкти - 34 житлових будинки, два поля з врожаєм, аптека, гаражі, автомобілі.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Джерело: Поліція Донецької області