Окупанти за добу обстріляли шість населених пунктів Донеччини – поліція фіксує наслідки ударів

Дата: 12.07.2022 11:21

Росіяни завдали вісім ударів по мирному населенню, вбили та поранили мешканців.   Розстрілювали артилерією, танками, ракетами.

Під вогнем ворога перебували міста Сіверськ, Слов’янськ, Бахмут, Торецьк, села Новомиколаївка, Опитне.

У Часів Ярі продовжується розбір завалів багатоповерхівки, серед загиблих – дев’ятирічна дитина. Поліція здійснює охорону місця трагедії.

Загалом руйнувань зазнали 12 цивільних об’єктів: 9 житлових будинків, з них два багатоквартирні, дитячий садок, господарча споруда, гараж.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Джерело: Поліція Донецької області