Генштаб скасував Порядок про дозвіл на виїзд з області для військовозобов'язаних

Дата: 12.07.2022 10:21

З метою зменшення соціальної напруги та недопущення маніпулювання суспільною думкою повідомляємо, що наказом Генерального штабу Збройних Сил України від 06.07.2022 № 85 скасовано Порядок надання дозволу на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час для призовників, військовозобов’язаних та резервістів, для його доопрацювання з урахуванням змін до законодавчих актів, що регулюють питання переміщення громадян України в умовах правового режиму воєнного стану.

Про це повідомив головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний у Facebook https://www.facebook.com/100068564836091/posts/347548844207274/?d=n

«Начальником Генерального штабу Збройних Сил України з метою недопущення подальших маніпуляцій довкола цього питання прийнято рішення про скасування дії Порядку з відправленням на доопрацювання», — зазначив головнокомандувач ЗСУ.