Енергетики за добу відновили електроживлення у 5 населених пунктах Донецької області

Дата: 01.06.2022 14:30

Аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі за добу відновили електропостачання у 5 населених пунктах Донецької області.

Це дозволило повернути світло до домівок 1 тисячі родин жителів Донеччини у Бахмутському та Покровському районах.

Наразі без світла залишається 332 населених пункти Донецької області. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський та Великоновосілківський. Через обстріли тут постійно пошкоджується обладнання та лінії електропередач. Фахівці компанії чекають на дозвіл від Збройних сил України, щоби проводити ремонти.

Однак ситуація з бойовими діями на півночі Донецької області ускладнюється. Це збільшує ризик відключень світла через пошкодження мереж чи зупинку роботи деяких енергопідприємств.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація