Компенсація витрат на оплату праці ВПО через «Дія»

Дата: 16.05.2022 11:18

Відтепер роботодавці, які під час війни влаштували на роботу ВПО, можуть отримати компенсацію 6 500 грн за кожного такого співробітника через державний портал «Дія». Для отримання компенсації необхідно заповнити заявку https://bit.ly/3MX3W0y, інструкція до якої додається.

Критерії, за якими нараховується компенсація роботодавцю:

• працевлаштування ВПО після 24.02.22 за умови, що переселенець отримав довідку теж після 24 лютого поточного року;
  • виплата зарплати не нижче мінімальної – 6 500 грн;
  • сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;
  • подання податкової звітності за 4 квартал 2021 або весь 2021 рік.

Заявка оформляється роботодавцем через 5 днів після працевлаштування внутрішньо переміщеної особи. Компенсацію можна отримувати два місяці — за перший та другий місяць роботи вимушеного переселенця.

Джерело: Донецька обласна служба зайнятості