Програма підтримки молодіжних працівників Донеччини «Когорта» стартує 16 травня

Дата: 12.05.2022 19:53

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр за підтримки управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації оголошує про старт програми підтримки молодіжних працівників Донеччини «Когорта».

Програма проводиться з метою об’єднання спільного досвіду молодіжних працівників під час війни, збереження професійного потенціалу молодіжної роботи у регіоні, психоемоційної підтримки молодіжних працівників, створення міцного ком’юніті, яке може не тільки підтримувати, але й допомагає вирішувати нагальні проблеми молодіжних працівників.

За проєктом передбачається проведення тренінгових сесій з молодіжними працівниками Донецької області з неформальної освіти, спільна робота над пошуком нових форм роботи з молоддю, розробка спільного проєкту для з розвитку молодіжного руху під час війни. Впровадження інноваційних форм і методів роботи з молоддю, спрямованих на:

• соціалізацію та самореалізацію молоді;
  • інтелектуальний, моральний, духовний розвиток молоді, реалізацію її творчого потенціалу;
  • національно-патріотичне виховання молоді та громадянська свідомість.

Старт проєкту - 16 травня 2022 року

Для участі чекаємо вашу заявку за посиланням.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація