Громади Краматорського району отримали гуманітарну допомогу

Дата: 11.05.2022 12:24

11 травня за сприяння Краматорської райдержадміністрації відбулася видача гуманітарної допомоги для громад Краматорського району. 20 тон борошна надійшло від народу Латвії. Це вагома та вкрай необхідна продукція, тому що багато мешканців району зараз намагаються самостійно віпикати хліб та різні хлібобулочні вироби.

Гуманітарний вантаж з Латвії надійшов у Краматорський район не в перше.

В складних умовах воєнного часу допомога небайдужих людей цієї дружньої країни є вкрай необхідною та важливою.

Мешканці громад Краматорського району висловлюють велику вдячність народу Латвії за значну підтримку в цей важкий для українців час.

Також Краматорською райдержадміністрацією від благодійних організацій було отримано партію медикаментів та передана для потреб лікарень Лиманської та Дружківської громад. Дефіцит медикаментів – є одна з найскладніших проблем на сьогоднішній час. Тому ця допомога є безцінною.