Очільник Донеччини Павло Кириленко представив керівника новоствореної Костянтинівської міської військової адміністрації

Дата: 11.04.2022 13:02

Начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко представив керівника новоствореної Костянтинівської міської військової адміністрації – Олексія Рослова.

Вчора Президент України своїм Указом №225/2022 утворив Костянтинівську міську військову адміністрацію, а Розпорядженням №53/2022-рп призначив Олексія Рослова її очільником.

«Створення військових адміністрацій у громадах Донеччини – це вимушений крок, продиктований воєнним часом. Впевнений, що Костянтинівська МВА працюватиме ефективно на захист держави та наших громадян. Знаємо, що Костянтинівка зараз має безліч нагальних проблем. Тепер вирішувати їх буде простіше», - написав Павло Кириленко у Facebook.

Також нового очільника одержала Бахмутська райдержадміністрація – ним став Сергій Кальян, відповідно до Розпорядження Президента України №52/2022-рп.

«Робота серйозна і відповідальна. Від нашої ефективності залежать життя наших земляків», - зазначив очільник області.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація