Правила безпеки, щоб повідомити ЗСУ про місцерозташуваня ворога

Дата: 01.04.2022 09:33

Якщо ви помітили окупантів із вашого вікна, укриття чи десь на горизонті — повідомляйте одразу ЗСУ через чатбот у Telegram https://t.me/evorog_bot

Однак, перш ніж дістати телефон і почати знімати ворога, переконайтеся, що вам нічого не загрожує.

Розповідаємо про головні правила безпеки:

• Будьте на безпечній відстані, за можливості. Не варто наближатися до окупантів чи ворожої техніки навмисно, щоб їх сфотографувати. Не ризикуйте власним життям.
  • Знімайте фото та відео непомітно, особливо, якщо окупанти розташовані близько. Налаштуйте телефон так, щоб відкрити камеру можна було в один клік, тримаючи телефон з опущеними додолу руками.

Пам’ятайте, що на зображеннях має бути добре видно розпізнавальні символи або ворожі кольори.

Вдячні кожному, хто бере до рук цифрову зброю та надсилає ЗСУ геолокації ворога. Пам'ятайте, кожен ваш кадр у чатбот єВорог — мінус один окупант чи ворожа техніка.

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України