На Донеччині розгорнуто понад 300 пунктів обігріву

Дата: 01.02.2022 09:05

У Донецькій області розгорнуто 306 стаціонарних, 5 додаткових та 1 мобільний пункти обігріву.

Під час погіршення погодних умов та екстремального пониження температури повітря, всі пункти обігріву будуть переведені на цілодобовий режим роботи.

У визначених місцях розташування стаціонарних пунктів обігріву можливо отримати допомогу та гарячі напої.

В разі необхідності працівники зазначених пунктів обігріву викличуть медичну допомогу.

Крім того, в кожному спеціалізованому закладі для бездомних осіб та більшості територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та центрів надання соціальних послуг створено банки теплого одягу, взуття, білизни зимового асортименту та інших засобів для надання екстреної допомоги.

З адресами та режимом роботи вищевказаних стаціонарних пунктів обігріву можливо ознайомитись у переліку, який доступний до завантаження:

Punkti-obigrivu-stanom-na-10.01.22.xlsx ( .xlsx , 123.18 Кб )