День працівників гідрометеорологічної служби

Дата: 19.11.2021 09:57

19 листопада в Україні відзначають День працівників гідрометеорологічної служби

Шановні гідрометеорологи Краматорського району !

Ви робите важливу справу — у режимі 24/7 365 днів на рік збираєте дані без яких неможливо передбачити погоду або попередити людей про небезпечні природні явища. Без заснованих на зібраних вами даних прогнозів погоди уже неможливо уявити наше повсякденне життя.

Гідрометслужба є важливою складовою єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації. Ви знаходитесь на передовій позиції у ланцюжку „Запобігти, врятувати, допомогти”. У період катастрофічних паводків на річках, сильних злив і буревіїв ваша служба першою „вступає в бій”.

Ефективність ведення господарської діяльності у різних галузях великою мірою залежить саме від своєчасного надання об'єктивної гідрометеорологічної інформації, правдивості прогнозів. Своєчасної та достовірної інформації про погодні умови чекає від вас вітчизняне господарство.

Вітаємо з Днем працівників метеорологічної служби України й бажаємо відмінних прогнозів не тільки в погоді, але і в особистому житті.