День інженерних військ

Дата: 03.11.2021 11:57

3 листопада в Україні відзначають День інженерних військ

Шановні воїни-інженери, працівники Збройних Сил України та ветерани інженерних військ!

Краматорська районна державна адміністрація щиро вітає вас з професійним святом!

Інженерні війська здійснюють надзвичайно складну та відповідальну місію у кожному з видів та родів військ Збройних Сил України у мирний час та в особливий період.

Ви щодня демонструєте мужність і професіоналізм, виконуючи поставлені бойові завдання.

Вічна слава військовим інженерам, які не повернулися з бойових завдань — ми довіку пам’ятатимемо про їх подвиг!

Неоціненним є ваш вклад у добробут цивільного населення, яке під час стихійних лих і катастроф завжди може розраховувати на ваше надійне плече у ліквідації наслідків аварій та катастроф.

Бажаємо вам міцного здоров’я та наснаги для нових звершень в ім’я України.

Зі святом!