Відбулась нарада з представниками комісій з реорганізації відділів, управлінь, служби Олександрівської районної державної адміністрації

Дата: 30.09.2021 15:19

30 вересня під головуванням голови Краматорської райдержадміністрації Андрія Панкова та за участі першого заступника голови РДА Сергія Боєвського, заступників голови Краматорської райдержадміністрації Вікторії Набокової та Юрія Люльки відбулась виїзна нарада з представниками комісій з реорганізації відділів, управлінь, служби Олександрівської районної державної адміністрації.

У нараді  взяли участь директор Державного архіву у Донецькій області Ірина Шишолік та  заступник директора Державного архіву у Донецькій області - начальник відділу формування національного архівного фонду та діловодства Каріна Новікова, а також начальники відділів управлінь та служб Краматорської райдержадміністрації, керівники комісій з реорганізації Олександрівської РДА.

Голови комісій доповіли про поточний стан підготовки та передачі документів на зберігання до архівного відділу райдержадміністрації та проведення перевірок відповідними органами. Під час наради були обговорені питання стану упорядкування документації структурних підрозділів Олександрівської РДА, розміщення національного архівного фонду та справ з особового складу, а також основні проблемні питання, що виникли в ході проведення процедури припинення юридичних осіб.

#краматорськ_рда  #краматорськ_інфо