Відбулась нарада з реорганізації Костянтинівської районної державної адміністрації

Дата: 28.09.2021 12:16

28 вересня під головуванням Андрія Панкова, голови Краматорської райдержадміністрації відбулась нарада з представниками комісій з реорганізації відділів, управлінь, служби Костянтинівської районної державної адміністрації.

Нарада відбулась за участі заступників голови Краматорської райдержадміністрації, начальників відділів управлінь та служби, а також керівників та бухгалтерів комісій з реорганізації.

Голови комісій доповіли про поточний стан підготовки та передачі документів на зберігання до архівного відділу райдержадміністрації та проведення перевірок відповідними організаціями. Під час наради були обговорені основні проблемні питання, що виникли в ході проведення процедури припинення юридичних осіб.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо