Відбулось онлайн засідання обласної робочої групи по контролю за ходом підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років

Дата: 09.09.2021 12:50

Перший заступник голови Краматорської районної адміністрації Сергій Боєвський разом з начальником відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, екології та архітектури райдержадміністрації Романом Сімашовим взяли участь в онлайн засіданні обласної робочої групи по контролю за ходом підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

У центрі обговорення постали ключові організаційні питання та проблемні ситуації, що виникають у ході підготовки до опалювального сезону.

За результатами наради надані відповідні доручення щодо належної підготовки до опалювального сезону.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо