Відійшов у вічність Олександр Кіхтенко, колишній голова Донецької ОДА

Дата: 16.10.2024 20:55

З глибоким сумом сповіщаємо про відхід у вічність Олександра Тимофійовича Кіхтенка, колишнього голови Донецької обласної державної адміністрації, який очолював її з жовтня 2014 року до червня 2015 року.

Олександр Тимофійович був прикладом незламності, відданості своїй справі та державі. У надзвичайно складні для Донецького регіону часи він проявив себе як мудрий керівник, здатний приймати відповідальні й рішучі рішення, що сприяли стабілізації ситуації в області та зміцненню її обороноздатності. Олександр Кіхтенко назавжди залишиться в нашій пам’яті як людина величезної моральної сили та відданий син України.

Краматорська райдержадміністрація, районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття родині, близьким та всім, хто знав і поважав його.

Вічна йому пам’ять…