Дата: 02.10.2024 15:49

До уваги представників інститутів громадянськогосуспільства (громадських організацій, професійних та творчих спілок, організацій роботодавців, благодійних і релігійних організацій, органів самоорганізації населення, недержавних медіа та інших непідприємницькихтовариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства), що здійснюють діяльність у сфері захисту прав та інтересів ветеранів війни та членів їх сімей.

На виконання  Постанови Кабінету Міністрів України від 02.08.2024 № 881 „Деякі питання забезпечення інституту помічника ветерана в системі переходу від військової служби до цивільного життя“, якою затверджено порядок забезпечення інституту помічника ветерана в системі переходу від військової служби до цивільного життя (далі – Порядок) розпочато відбіркандидатів для включення до складу Комісії з відборукандидатів на посаду фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб від представників інститутівгромадянського суспільства.

Діяльність Комісії буде ґрунтуватися на засадах відкритості, конфіденційності, прозорості, неупередженості, законності, рівності прав її членів, колегіальності прийняття її рішень, незалежності, об’єктивності та обґрунтованості рішень, недискримінаційного ставлення до кандидатів та прозорості процедури відбору кандидатів.

Відповідно до пункту 11  Порядку пропонуємо подати кандидатури для участі у діяльності Комісії.

Загальними вимогами до члена Комісії від інститутівгромадянського суспільства є:

- громадянствоУкраїни, вільне володіння українською мовою;

- досвід службової/громадської/волонтерської діяльності в сфері захисту інтересів ветеранів війни та/або роботи в сферісоціального захисту не менше одного року.

Для включення до складу Комісії кандидатури відінституту громадянського суспільства до відділу з питань ветеранської політики Краматорської районної державної адміністрації Донецької області подаються:

- заява у довільній формі на ім’я в.о. начальника відділу з питань ветеранської політики Краматорської районної державної адміністрації Донецької області підписанукерівником відповідної організації, із зазначенням особи кандидата (члена відповідної організації або будь-якої іншоїфізичної особи), який пропонується для включення до складу Комісії;

- копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичнихосіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та установчого документа інституту громадянського суспільства, скріплені печаткою (у разі наявності);

- документи чи інші належним чином засвідчені матеріали, щопідтверджують досвід діяльності у відповідній сфері кандидата.

Запрошуємо представників інститутів громадянськогосуспільства - до співпраці.

Подання заяв на включення до складу Комісіїприймаються в термін до 07 жовтня 2024 року на електронну адресу: kram.rda@dn.gov.ua (із зазначенням у темі листа «Заява кандидата від інституту громадянського суспільства до складу до  Комісії з відбору кандидатів на посаду фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб»).