Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 23 вересня

Дата: 23.09.2024 13:20

Про ситуацію в області повідомляє голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

Волноваський район. У Новоукраїнці Вугледарської громади загинула людина, пошкоджено будинок.

Покровський район. У Кураховому обстріляні приватний сектор, багатоповерхова забудова і промзона, у Гірнику пошкоджено приватні будинки. У Мирнограді загинули 2 людини.

Краматорський район. У Торському Лиманської громади пошкоджено адмінбудівлю. У Миколаївці поранена людина, пошкоджено 3 багатоповерхівки і адмінбудівлю. В Олексієво-Дружківці пошкоджено підприємство. У Слов'янську поранено 3 людини, пошкоджено 72 приватні будинки. У Краматорську поранено 6 людей, пошкоджено 4 будинки і 2 автомобілі.

Бахмутський район. У Сіверську пошкоджено 2 будинки.

За добу росіяни 14 разів обстріляли населені пункти Донеччини. Евакуйовано 591 людину, у тому числі 48 дітей.