Оперативна ситуація по області станом на ранок 4 вересня

Дата: 04.09.2024 12:11

Покровський район. У Курахівській громаді загинула людина в Веселому Гаю , обстріляні приватні сектори у Кураховому, Ганнівці, Вовченці і Трудовому. У Покровську пошкоджено будівлі двох підприємств і об'єкт інфраструктури. У Мирнограді обстріляно промисловий майданчик. Під постійними обстрілами Мар'їнська і Гродівська громади.

Краматорський район. У Торському Лиманської громади зруйновано 2 будинки. У Костянтинівці зруйновано підприємство, пошкоджено 2 будинки.

Бахмутський район. У Торецьку пошкоджено будинок. У Часовоярській громаді пошкоджені 12 приватних будинків і промислова будівля. У Сіверську пошкоджено будинок.

Всього за добу росіяни 10 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 3017 людей, у тому числі 396 дітей.