Стартував другий Всеукраїнський форум Рад ВПО

Дата: 28.08.2024 12:39

Ради ВПО — це дорадчі органи, які займаються адвокацією прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб. Наразі по всій Україні нараховується 873 Ради ВПО.

Перед учасниками заходу з вітальним словом виступили Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук. А також – представниця Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні Кароліна Ліндхольм Біллінг, радник з питань стабілізації Посольства США в Україні Меттью Джонсон, директорка проєктів Ради міжнародних наукових
досліджень та обмінів (IREX) в Україні Уляна Бах та виконавча директорка Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» Валерія Вершиніна.

Разом із колегами з Донецької області участь у форумі бере перший заступник голови райдержадміністрації Вікторія Набокова.

Програмою форуму передбачено проведення дискусій щодо:
- перших результатів діяльності Рад ВПО;
- державної підтримки ВПО;