Підбиття підсумків конкурсу "Барви Відваги"!

Дата: 26.08.2024 13:13

Дорогі друзі, ми раді оголосити результати нашого конкурсу дитячих малюнків "Барви Відваги: до Дня Незалежності України". Дякуємо всім учасникам за вашу творчість і натхнення! Ваші роботи вразили нас своєю яскравістю та емоційністю.
Ось імена переможців:
Мілана Баринова (10 років) – малюнок «Моя країна - Україна» – 82 вподобайки.
Поліна Бондаренко (10 років) – малюнок «У рідних степах України» – 48 вподобайок.
Марʼяна Байгузова (14 років) – малюнок «Берегиня» – 46 вподобайок.
Щиро вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам за участь! Ваші роботи не тільки прикрасили наш конкурс, але й надихнули нас на нові звершення. Особлива подяка всім, хто підтримував юних художників і голосував за їхні твори.
Пам'ятайте, що ви всі – переможці, адже ваша творчість робить наш світ яскравішим! .

Всі учасники конкурсу отримають дипломи про участь від Краматорської райдержадміністрації, районної військової адміністрації, а лідери голосування - тематичні подарунки.