Дата: 10.07.2024 17:23

Відбулась робоча зустріч за участі Міністра освіти і науки України Оксена Лісового та голови Донецької облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна. Участь в нараді взяв голова Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков.

Під час зустрічі обговорили проблеми освіти на Донеччині, особливості організації дистанційного навчання та про якість освіти. Заслухали також пропозиції керівників громад.

На Донеччині пан міністр оглянув деякі освітні заклади, зруйновані ворожими обстрілами, та наявні укриття; поспілкувався з освітянами, а також ознайомився з організацією роботи цифрового освітнього центру, створеного у 2023 році за фінансової підтримки ЮНІСЕФ, та освітнього консультаційного пункту.