Нарада під головуванням віцепрем'єр-міністерки України — міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук

Дата: 01.07.2024 15:01

Під головуванням віцепрем'єр-міністерки України — міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук, за участі голови Донецької облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна та голови Краматорської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Андрія Панкова відбулась онлайнова нарада з керівниками громад. Основну увагу приділили питанню евакуації людей з найбільш небезпечних районів. Також обговорили питання водозабезпечення області та підготовку громад до майбутнього осінньо-зимового періоду.