Засідання комісій з встановленням фактів заподіянням шкоди та збитків територіям та об’єктам природно-заповідного фонду Краматорського району

Дата: 06.06.2024 11:03

Відбулось засідання комісій з встановленням фактів заподіянням шкоди та збитків територіям та об’єктам природно-заповідного фонду Краматорського району Донецької області внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Комісії відбулись за участі першого заступника голови Краматорської райдержадміністрації Вікторії Набокової, профільних фахівців райдержадміністрації, а також представників об’єктів природно-заповідного фонду району, зокрема Національного природного парка «СВЯТІ ГОРИ», регіонального ландшафтного парку «КЛЕБАН-БИК», УСПЗ НАН України, регіонального ландшафтного парку «КРАМАТОРСЬКИЙ», регіонального ландшафтного парку «Слов’янський курорт».

На порядку денному були поставлені питання щодо встановлення фактів заподіяння шкоди та збитків територіям та об’єктам природно-заповідного фонду Краматорського району Донецької області внаслідок збройної агресії російської федерації проти України завданої:

-Національному природному парку «СВЯТІ ГОРИ».

-регіональному ландшафтному парку «КЛЕБАН-БИК».

-відділенню «Крейдова флора» УСПЗ НАН України.

-регіональному ландшафтному парку «КРАМАТОРСЬКИЙ».

-регіональному ландшафтному парку «Слов’янський курорт».