Відбулась онлайн-нарада щодо оздоровлення дітей

Дата: 04.06.2024 21:37

З метою визначення алгоритму організації та уточнення адміністративних питань відносно відпочинку та оздоровлення дітей Краматорського району під головуванням першого заступника голови Краматорської райдержадміністрації Вікторії Набокової відбулась онлайн-нарада.

Участь в обговоренні організаційних питань щодо проведення кампанії оздоровлення взяли заступники начальників військових адміністрацій населених пунктів району, а також представники соціального захисту населення району.

Одним з ключових питань порядку денного стало визначення порядку проведення оздоровлення дітей Краматорського району на базі ДЗ “Дитячий спеціалізований санаторій “Прикарпатський”.

Разом з тим по завершенню наради було обговорювання організації відвідування дітей району закордоном.

Важливо зазначити, що з метою організації психологічного розвантаження дітей, зокрема влаштування дітей району в літні табори та оздоровчі заклади Краматорська райдержадміністрація веде постійну роботу із залучення партнерів до організації відпочинку дітей.