Інформація про участь у вебінарі

Дата: 08.05.2024 11:12

07 травня 2024 року головний спеціаліст відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Краматорської райдержадміністрації Оксана Луценко взяла участь у Всеукраїнському вебінарі «Старт V хвилі проведення Шкільного уроку волонтерства». Організатори Вебінару : ГО «Українська Волонтерська Служба», ГО «Рух Олександра Педана «ДЖУНІОРС» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерство освіти та науки України, Міністерство Молоді та спорту України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти». Під час заходу учасники дізналися, як втілювався проєкт та яких результатів вдалось досягнути завдяки активній участі представників закладів освіти, визначено та оголошено 10 переможців конкурсу грантів для освітян IV хвилі, які отримають цінні подарунки. Був оголошений старт V хвилі проведення Шкільного уроку волонтерства. Організатори поділились навчальними матеріалами та надали відповіді на запитання учасників.