Оперативна ситуація по області станом на ранок 9 травня

Дата: 09.05.2024 11:10

Покровський район. У Красногорівці поранено 2 людини. У Кураховому та Гострому пошкоджені адмінбудівлі, у Гірнику — 2 приватні будинки. Обстріляні околиці Селидового.

Краматорський район. У Лимані знищено 6 приватних будинків, пошкоджено 2 адмінбудівлі. Обстріляні околиці Костянтинівської і Миколаївської громад. В Іллінівській громаді пошкоджено 15 будинків у Старій Миколаївці і 1 — у Зорі.

Бахмутський район. У Часовоярській громаді пошкоджені 2 багатоповерхівки і 5 приватних будинків. У Залізному Торецької громади пошкоджено 2 будинки, ще 1 — у Серебрянці Сіверської громади.

Всього за добу росіяни 14 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 307 людей, у тому числі 38 дітей.

#StopRussia