Відбулась нарада з розгляду питання щодо збору оперативної інформації про зафіксовані факти руйнування або пошкодження об'єктів, а також стану інформаційного наповнення Реєстру пошкодженого та зруйнованого майна у форматі онлайн

Дата: 03.05.2024 13:02

Під керівництвом заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Бойка, а також за участі директора департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин ОДА Оксани Головко відбулась нарада з розгляду питання щодо збору оперативної інформації про зафіксовані факти руйнування або пошкодження об'єктів, а також стану інформаційного наповнення Реєстру пошкодженого та зруйнованого майна у форматі онлайн. На зустрічі обговорювались перешкоди і проблеми своєчасного наповнення електронних реєстрів, які стосуються руйнувань об'єктів та заходів з їх відновлення.

Участь в обговоренні взяла перший заступник голови райдержадміністрації Вікторія Набокова.

За словами заступника голови Донецької ОДА, відповідно до вимог міжнародних донорів та Уряду усі проєкти, які область планує відновлювати мають бути внесені до цієї цифрової системи.