Відбулась нарада щодо життєдіяльності громад району

Дата: 22.04.2024 13:06

Під керівництвом голови Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрія Панкова відбулась нарада за участі начальників військових адміністрацій населених пунктів Краматорського району щодо життєдіяльності громад району.

Під час наради обговорювалося питання організації проведення Великодніх свят на території Краматорського району з урахуванням безпекової ситуації в області.

Шановні мешканці Краматорського району, ворожі обстріли безжально руйнують цивільну та критичну інфраструктуру. Наразі влада докладає максимум зусиль аби стабілізувати основні сфери життєдіяльності, проте евакуація цивільних мешканців району триває. Через активні бойові дії потрібно, щоб якомога більше людей покинули небезпечні міста вже зараз.