У Краматорську вшанували жертв російського обстрілу залізничного вокзалу

Дата: 08.04.2024 11:54

"Два роки, як росія завдала підступного ракетного удару по залізничному вокзалу міста Краматорськ, який у 2022 році став однією з важливих точок евакуації для мешканців Донецької області. Цей трагічний день - ілюстрація "руского міра", де немає місця світлу, людяності та честі.

Залізничний вокзал став німим свідком людської трагедії, про яку нагадує місце майбутнього меморіалу, до якого в будь-яку пору року приносять квіти.

8 квітня 2022 року назавжди залишиться болючим слідом в серцях не лише сімей загиблих, постраждалих, а й всієї країни та світу.

Серце стискається від болю і сьогодні…

Вічна пам’ять усім загиблим!

Не забудемо! Не пробачимо!", голова Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій ПАНКОВ