Оперативна ситуація по області станом на ранок 1 квітня

Дата: 01.04.2024 13:17

Покровський район. У Красногорівці поранено людину, пошкоджено будинок. У Новоселидівці Курахівської громади поранено 3 людини, пошкоджено 7 приватних будинків. У Новогродівській громаді пошкоджено 5 будинків у Михайлівці, 1 — у Птичому.

Краматорський район. У Торському Лиманської громади пошкоджено 4 будинки. У Дружківці пошкоджено 2 адмінбудівлі. У Стінках Костянтинівської громади пошкоджено будинок.

Бахмутський район. У Часовоярській громаді пошкоджені 10 приватних будинків і багатоповерхівка. У Сіверську обстріляні 4 вулиці, пошкоджено будинок.

Всього за добу росіяни 9 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 382 людини, у тому числі 15 дітей.

#StopRussia