Відбулось засідання координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при облдержадміністрації

Дата: 27.03.2024 17:08

27 березня відбулось засідання координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при облдержадміністрації. У засіданні брали участь перший заступник голови райдержадміністрації Вікторія Набокова та начальник відділу культури, сімʼї, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Міляновська.

Відповідно до порядку денного було обговорено та, з урахуванням наданих під час засідання пропозицій, затверджено план роботи координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Донецькій облдержадміністрації на 2024 рік. Зокрема, протягом року планується розглянути питання щодо роботи у напрямку утвердження української національної та громадянської ідентичності у сфері освіти і культури, розроблення та затвердження Програми з утвердження української національної та громадянської ідентичності у Донецькій області, а також питання щодо реалізації політики сфери утвердження української національної та громадянської ідентичності у територіальних громадах Донецької області.

Також під час засідання були розглянуті питання про проєкти у сфері громадянської освіти, заплановані у 2024 році комунальним позашкільним навчальним закладом «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр», про залучення дітей та молоді до пластового руху в Донецькій області та про роботу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Костянтинівській міській раді.