Оперативна ситуація по області станом на ранок 26 лютого

Дата: 26.02.2024 10:51

Покровський район. 6 разів росіяни обстріляли Курахівська громаду: у Кураховому поранено людину і пошкоджено 2 приватні будинки, у Гострому пошкоджено багатоповерхівку. Під вогнем Очеретине та околиці Мар'їнської громади.

Краматорський район. У Лиманській громаді поранено людину у Закітному, пошкоджено будинок у Зарічному. Ще 1 людина поранена у Костянтинівці.

Бахмутський район. У Торецькій громаді пошкоджено 2-поверхівку в Залізному, у Часовоярській громаді пошкоджені 6 приватних будинків і промислова споруда. У Соледарській громаді обстріляні Роздолівка і Васюківка, у Званівській — Переїзне і Верхньокам'янське.

Всього за добу росіяни 21 раз обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 247 осіб, у тому числі 94 дитини.