Відбулась нарада з питань ветеранської політики

Дата: 21.02.2024 17:36

Голова Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков та його перший заступник Вікторія Набокова взяли участь у нараді з питань ветеранської політики. Зустріч відбулася за участю начальника управління з питань ветеранської політики Донецької обласної державної адміністрації Артура Насібяна. Разом з тим участь у обговоренні реалізації ветеранської політики на території Краматорського району взяли представники структурних підрозділів райдержадміністрації та військових адміністрацій населених пунктів району.

Нарада була спрямована на обговорення та розробку ефективних стратегій підтримки та захисту прав ветеранів. Учасники обговорили ключові аспекти ветеранської політики, включаючи соціальну підтримку, медичне обслуговування та інші важливі питання, спрямовані на поліпшення якості життя ветеранів.

Під час наради було наголошено на необхідності посилення співпраці між різними рівнями влади та громадськими організаціями з метою забезпечення повного виконання прав ветеранів та їх інтеграції у цивільне життя.

Учасники зустрічі висловили впевненість у подальшому успішному розвитку ветеранської політики та підтримці ветеранської спільноти, спрямованої на створення умов для гідного життя та соціальної інтеграції тих, хто служив у Збройних Силах України та брав участь у військових діях.

В умовах війни важливість цього питання набуває особливого значення, оскільки ветерани є символами мужності та жертовності, а їхній добробут і підтримка визначають міцність та стійкість українського суспільства. Такі зустрічі відображають важливість та підтримку ветеранів у суспільстві та демонструють згуртованість громадських та державних структур навколо цієї важливої справи.